I přes Leonovu příšernou osobnost (všechny mé špatné stránky, co bysme chtěli), spřátelujeme.
Naše vlkodlačí duše touží po nových druzích

Členství do mé nepokrevní smečky uzavřete ZDE.


NEW TNT: Neodpustitelné hříchy 15 - 1. část / 2. část

Mrkneme se, co je nového...

↑↑↑

... S tím, že nikdo neztrácí čas s komentáři jsem dávno smířená. Nežádám o ně, stačí mi hodnocení dole, které mi napoví, kolik lidí povídku či její kapitolu skutečně četlo. Ukažte mi, pro kolik lidí můžu mít důvod psát.

Ale komentáře ode mě si taky musíte nějak zasloužit,... že... :DTNT 4

29. března 2014 v 22:20 |  TNT


Než mi stihl kdokoliv z nich odpovědět, už jsem měla u ucha mobil a odpověď jak na talíři.
,,Zdravím, Coro." ozval se posměšný hlas. Začala jsem se rozehřívat vztekem.
,,Rione." pokoušela jsem se mluvit přirozeně, ale moje přirozenost zněla jak seroucí medvěd. Hlas na druhé straně se rozesmál. Na mou duši, až ho potkám... Rozmlátim ho náklaďákem o zeď, pak mu urvu hlavu a nakonec ani přesnídávka nebude jemnější. Jeho zbytky narvu do skleniček a rozešlu členům jeho gangu a s nehtů pošlu náramek našemu společnému příteli Netterovi, kterýho čeká podobnej osud, až na to, že úvod bude řídit Watchdog. Což by mohla bejt chuťovka ve výsledku ještě větší. A když už jsem u toho masakrování svých úhlavních nepřátel, možná si z Rony nadělám kari, hodně kořenený...
,,Zníš, jako někdo, kdo o něco přišel." uchechtl se.
,,Kde je Michael?" zavrčela jsem a pak se nad tou otázkou sama zarazila. Proč se do prdele ptám na Michaela, když tohle hovádko na druhý straně má Moje dva milióny?! Na druhym konci taky bylo ticho, asi podobně zaraženej.
,,Pokud myslíš toho magora s křížem, tak toho tu mám taky. I když trochu... no... Bude ti pak stačit ještě jako jehelníček?" zeptal se pitomě zdvořilým hlasem. Zbrunátněla jsem. Asi se uchýlím k brutálním počinům. To nebude hezké.
,,Zkurvysyne buzerantskej." zasyčela jsem nenávistně a v návalu zlosti mrskla mobilem proti stěně. Už jsem pár mobilů zlikvidovala, ale vždycky po nich zbyla ďuzna ve zdi, tentokrát se ta malá krabka jen rozletěla na pár částí a zeď zůstala bez škrábance. Jak anděl pomsty jsem se otočila na Erga.
,,Najdi ho!" vyštěkla jsem a rázným krokem šla až do zadní části skladu. Odtahala jsem několik prken v zemi a začala z nich tahat náboje do svý pistole plus jednu silnější pistoli navíc. Já ho doprdele zabiju!! Pak se stalo něco nečekanýho. Moje figurky táhly vlastní tahy.
,,Ty peníze jsou důležitý pro nás všechny, jdu taky." prohlásil Jill a stoupl si mi do cesty tak, že jsem se musela zastavit v chůzi - udělala jsem sotva krok, když se moje dojáky přitiskly na jeho hruď. Podrážděně jsem zavrčela.
,,Richie je můj problém a moje starost. Dělej, co máš, Jille." schovala jsem kulky a pistole a obešla ho.
,,Ty peníze jsou všech, ne?!" vyštěkl. Zarazila jsem se. Nikdy na mě hlas nezvýšil. Nejsem ale hysterčivá středoškolačka, dokonce ani středoškolačka ne, takže mě klučičí zvýšenej hlas z míry nevyvede. O moment později jsem mu tlačila svůj sklápecí nožík ke krku.
,,Zkus se znovu protivit vůdci a podřežu tě jím, jak houbu." sykla jsem. Jeho klidnej výraz mě nasral ještě víc. Natočila jsem čepelí a rychlím švihnutím mu na krku vytvořila slušnej škrábanec. Podle způsobu krvácení jsem strefila tepnu. Zaklapla jsem nožík, z kterýho odkapávala krev a vrátila ho do kapsy na nohavici. Otočila jsem se na ostatní a s patrným nadřazením si je změřila. Koutkem oka jsem zahlédla, jak se Jill sesul na kolena a Will k němu přeběhnul.
,,Ještě má někdo něco na srdci?" zeptala jsem se mile.
,,Takže Rion se jmenuje Richie?" ozval se Jeremy. Zamrazilo mě. Dosud jsem jim tvrdila, že totožnosti našich nepřátel neznám. Jestli jim tohle teď sníží důvěru ke mně, budu docela v prdeli. Pokusila jsem se o ignore a radši se zaměřila na Erga. Vypadalo to, že něco našel.
,,Máš?" očekávala jsem okamžitou uspokojivou odpověď, ale ta se nedostavila.
,,Co spolu máte kromě těch peněz? Myslím, že se můžu zeptat v zájmu nás všech." řekl. To mi stačilo. Slaďounce jsem se usmála a otočila se k odchodu.
,,Víte co, ubožáci? Nepotřebuji vás, rozpuštím TNT." zakřičela jsem zády k nim a šla pryč z tělocvičny. Nikdo se mě nepokoušel zastavit a to bylo dobře. Jak dlouho existuje TNT? Myslím, že už to jsou čtyři roky. Prachy, co jsem potřebovala mám na dosah a teď, když je od Richieho získám zpátky, můžu si ušetřit i nějaký otravnosti ohledně mých, už bývalých figurek. U některých si umim představit i vylejvání srdce a takový sračky. Na podobný srajdy nejsem zvědavá. Vydupala jsem s jejich zraky v zádech ven a pak, teprve pak jsem začala přemýšlet, co dělat. Ergo je možná přes techniku dobrej, ale já taky nejsem amatér.


Dřív než zjišťovat lokalizaci jsem letěla do svýho polorozpadlýho bytu pro nějakej protijed. Když bude Netter chtít má v rukávu horší vtípky, než jsou Ishigy. V těhlech chvílích si v hlavě pořád přehrávám tu vzpomínku, kdy jsme se starou partou pro sebe vzájemně vymýšlely přezdívky. O Chrisově přezdívce jsme se dohadovali nejdýl. Byl z nás nejstarší. Vlastně jsem byla docela překvapená, že do toho se svými dvaceti sedmi lety šel. Bylo to chvíli potom, co zdědil po svym tatíkovi špitál. Nakonec jsme jeho nick přizpůsobili pojmenování nemocnice Nuteron - Nuteronská a jedu Nuron, který sám vytvořil- je dost chytrej. Každopádně, první věc, co nechci je chcípnout otravou Netterem vymyšlených sraček. Pak Richieho přezdívka byla vymyšlena rychle, a co si já brabába vzpomínám dost spontánně, už si ale nevzpomenu, proč jsme se při jejím vymýšlení tak řochnili. Zapla jsem noťas, zatímco se ze mě pomalu stávala sentimentální babka. Ách... melancholie vzpomínek... Tak určitě. Chvíli mi trvalo, než jsem se v tom trochu zorientovala a pak už zkontaktovat někoho a najít Richieho nebylo moc těžké.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama