I přes Leonovu příšernou osobnost (všechny mé špatné stránky, co bysme chtěli), spřátelujeme.
Naše vlkodlačí duše touží po nových druzích

Členství do mé nepokrevní smečky uzavřete ZDE.


NEW TNT: Neodpustitelné hříchy 15 - 1. část / 2. část

Mrkneme se, co je nového...

↑↑↑

... S tím, že nikdo neztrácí čas s komentáři jsem dávno smířená. Nežádám o ně, stačí mi hodnocení dole, které mi napoví, kolik lidí povídku či její kapitolu skutečně četlo. Ukažte mi, pro kolik lidí můžu mít důvod psát.

Ale komentáře ode mě si taky musíte nějak zasloužit,... že... :DSrpen 2014

Vlastní yaoi fanklub

30. srpna 2014 v 7:56 | Akira |  Others

Prostě musím mít taky.^^

1) Jméno nebo přezdívka
2) Adresa tvého blogu
3) Zbožňuješ yaoi a přísaháš, že ho nikdy nezradíš? :D
4) Nejoblíbenější pairing?

Stačí se zapsat a dát (pokud nechcete, nemusí) si na blog klikající ikonku.P.s.: i když je tady obrázek zaoblený, kdo nemá černé pozadí, bude ho mít s okraji, protože mi začal stávkovat Gimp... EDIT: až objevím nějaký pěkný obrázek, ikonku změním... EDIT 2: moc vás zatím není, to kvůli té ikonce? :( :DUpsaní:


Saki - www.saki-san.blog.cz
Ria - riatheevil.blog.cz
Tomiko Natsuki - blah-blah-keci.blog.cz

Ann - yaoi-shounen.blog.cz


SaT 06

30. srpna 2014 v 5:23 | Akira |  Stain And Taint

06. Slepé oči vidí nejvíceMísto, kde duchové nechrání

30. srpna 2014 v 3:33 | Akira

Paralela první: šaman z indiánského kmene


Upozornění: nehodlám si popis a děj kazit fakty, všechny rituály, zvyky atd. tady jsou pouze má fikce. Navíc bych pak nerada dostala tomahavkem za znesvěcení posvátného obřadu či něčeho jiného podobného.

Země je neznámá, přesná poloha je neznámá, jméno vůdce, velkého náčelníka je též neznámé. Nic z toho není totiž důležité. Kmen žije kdesi v horách, je velký a silný. Bojovný. Jejich krev je totiž vlkodlačí. Jejich vlkodlak a jejich alfa je dobrý bojovník. Příliš dominantní vlkodlak, proto s jiným, stejně naladěným kmenem vzniká spor. Oba kmeny se nenávidí, přesto ale mají dobrý důvod k boji - úrodné půdy a nejlepší loviště. Vítězný kmen získá lepší zem pro potraviny a velké lesy plné zvířat. Zároveň má boj rozhodnout o pozici maroka. Toto nás ale teď nezajímá. Kdesi v jednom stanu se zvedá kouřovitý obláček z ručně řezané dýmky. Zvedá se k vršku do špice tvarovaného příbytku a rozpouští se. Ruka s dýmkou poklesne. Její majitel hluboce přemýšlí. Najednou zaslechne veselý smích dětí a touží vyjít ven do krásného slunečného dne. Odklepává kouř, tiše se zvedá, látka jeho šatu jen lehce zašustí, jak se pozvolna ve vrstvách spouští. Znejistělé oči mžourají do proužku světla. Šaman kmene váhá. Je totiž příliš mladý na uznání starších. A mladí ho odvrhují.

Stručný popis: poté co minulý šaman kmene zemře příliš brzy na neznámou smrtící nemoc, je Leon pro své duchovní síly nucen stát se novým patronem kmene. Ačkoliv ho k tomu všichni nutí a donutí, nikdo ho v té pozici nechce. Je mu pouze sedmnáct. Žádný sedmnáctiletý chlapec nemůže být patronem kmene. Ale jinak to udělat nelze. Leon v náhle osamělosti zažívá muka a počínající válka s nepřátelským kmenem ničemu nepomáhá. Najednou se od něj žádá více, než je schopen zvládnout, než co ho za tu krátkou dobu naučili. Uprostřed nelítostné bitvy se najednou mezi válečníky objeví velké tajemné pole vypadající jako kupa shluklého kouře. Patron druhého kmene byl již zavražděn, proto je právě na Leonovi, aby podivný jev zkontroloval. Jev ho vtáhne do sebe a přenáší do moderního světa, kde prožije celý svůj život, o jehož části vlastně povídka víceméně je.

Dodatek: je zvykem, že synům šamanů se nedává jméno. Věří se, že jejich život je jistým důležitým záměrem matky země, který pro ni sformují duchové zemřelých bojovníků, aby ochraňoval kmen. Šaman je léčitel, skromný a tichý ochránce a prostředník, který skrze živly promlouvá s přírodou a svatými duchy. Říká se, že jednou za život může zaslechnout hlas samotné matky a jeho zemřelí předchůdci odchází na její stranu, ne do nekonečných věčných lovišť jako ostatní členové kmene. Jméno mu bylo darováno v moderním světě.

Plánovaný počet kapitol: 2


Odkaz na celý článek: ZDE

Kouř

29. srpna 2014 v 11:35 | AkiraParalela druhá: syn vražedkyně.

Upozornění: viz tagy v celém článku

Smutný odraz malého chlapce se vlní na lehce větrem rozechvěné hladině malého jezírka. Sedí u něj, zamyšleně na něj hledí a pohupuje nohou. Za sebou zaslechne křik jiných dětí. Pokřikují. Křičí na něj. Ví, že na něj zle ukazují. Neotočí se, předstírá, že neslyší. To čím je ví celý svět a on to nijak nezmění, musí se s tím smířit. Pozdě doráží domů. Otec v podnapilém stavu sedí u televize, nedopitá lahev mu vyklouzne z ruky. Zakleje a shýbá se pro novou. Přitom si chlapce všimne. Hlas z televize je ale oba donutí se k obrazovce obrátit. ,,Vidíš hochu? To je ta mrcha," řekne otec a významně se lokne v momentě, kdy oznámí, že je to už rok, kdy jeho žena spáchala hromadnou vraždu. Chlapec se na něj chvíli upřeně dívá, ale pak se bezeslova obrátí a tiše odchází. Jeho otec je velice opilý, rozrušený a synův tichý úprk ho velice rozladí. ,,Kam si myslíš, že jdeš?!" zahřmí. Má vztek na svůj život. Vztek na tu ženskou, co mu ho tak zničila. Vztane tak prudce, že koleny nadzdvyhne nízký stůl a vše, co se po něm dosud válelo, skončí na koberci. Uhodí chlapce. Najednou ucítí jakési uvolnění. Uhodí podruhé. Uspokojení. Chtěl by toho udělat víc. Může si to dovolit. Jeho milované dítě ho nikdy nezradí ani neopustí. Nenechá ho.

Stručný popis: v čase, kdy teprve chlapec začínal mít vlastní názory, se stala tragédie. Jeho matka byla nemocná a spáchala sebevraždu. A vzala s sebou desítky dalších lidí. Zdevastovaná rodina. Malý človíček a zničený a frustrovaný chlap. Když zjistí, jak velkou vahou mu vybíjejí se na synu... i jinými věcmi, než bylo bití, uvolňuje mysl a hlavně tělo, začíná chlapci peklo. Chlapec roste, utlačovaná osobnost se deformuje. Nemá kam utéct, ale najednou se rozhodně bránit. Brzy je ale ujištěn, že pro svou obranu bude muset udělat mnohem více. Je vtažen do pochybné skupiny. Kluci z ní jsou zlomyslní a Leona hodně využívají. Když je ale jednou dostane z velkého problému, za což krutě zaplatí, začíná se skupina měnit. Obzvlášť její vůdce, jehož vztah k Leonovi je hlubší, než se zdá.

Dodatek: doufám, že tohle nikdy nebude číst nikdo, koho by se to mohlo výrazněji citově dotknout...

Plánovaný počet kapitol: 3


Odkaz na celý článek: ZDE

Reinlogia 5

29. srpna 2014 v 9:14 | Akira |  Reinlogia: RRKapitola 5 - Smutné osudy
Chiita (ちいた)

29. srpna 2014 v 5:30 | Akira |  ChiitaPřerušeno

Kapitola první - Drobná pozornost
Kapitola druhá -
Kapitola třetí -

Profil

29. srpna 2014 v 3:50 | Akira |  Others


Přezdívka: Sagure Akira (Midnight)Tenhle obrázek mám všude (měla bych mít), ↑↑↑ so, kdo ho na nějakém webu objeví, na 99% jsem to já.

Vznik jména: Akira podle postavy z anime Togainu no Chi, která už mi zůstala. Midnight -> jméno člena Oracion Seis (Fairy Tail). Sagure -> náhodný nový výplyv, který byl potřeba, aby mi facebook schroustal nový profil. Nějak... se mi to zalíbilo.

Narozeniny: 2. září

Oblíbená barva: žádná

Nejoblíbenější anime: Kuroko no Basket, Haikyuu!!
Srdcová anime: Katekyo Hitman Reborn
Vytopený byt od: Hybrid Child


Neoblíbená anime: Swort Art Online, Corpse Party
Oblíbená manga: Dengeki Daisy, Skip Beat, nějaké yaoi mangy
Srdcovka z dětství: Kill me, Kiss me - manhwa
Hudba: Celldweller, nic dalšího konkrétního
Hry které hraju: The Elder Scroll: Skyrim, Castlevania, Assassin Creed 4, Prototype, Devil May Cry 4, 5, Lady Popular - Módní aréna, Wartune, Terraria, Magic Rush Heroes

IMVU - jméno: KatjaSterlink - klikni ZDE, pokud chceš zkusit. Zapsáním mé přezdívky do jedné z kolonek, od tebe dostanu dáreček. :)Koníčky: blogování, psaní povídek, čtení, grafika, kreslení, anime, manga, překládání mangy, prudění ostatních, psaní yaoi rp

Dobré stránky: zamyslím se, Leon
Špatné stránky: superlenost, superprudič, lady stálešpatnánálada
Nejoblíbenější yaoi pairing: Shizaya, HanamiyaxKiyoshi, KuroxKenmaLeon:

Vznik jména: kdybych vám prozradila, kde se tohle jméno poprvé vkradlo do našeho vědomí, Leon by mě uškrtil ( - duševníma rukama). Takže úplnou historii přeskočíme... Tohle jméno se poprvé objevilo v mé sériovce TNT: Cora. Jedná se o vzpomínkovou část, kdy se dost chaoticky popisuje neznámý tyran a jeho šikanování Cory. V posledním vzpomínkovém díle ji potetuje, přišpendlí noži ke zdi a upálí zaživa... (Celou sérii přepisuji, zrovna tahle část byla dost zmatená). Takhle vznikla anomálistka Cora. Leonova první osobnost se vyvíjí v psaném yaoi RP s jednou z nejlepších kamarádek Tomi (Tomiko Natsuki). Pak Leonův charakter mizí a najednou se znovu objevuje v nové povídce, shodou (či záměrem? :)) se stejným názvem TNT a pod podnázvem Neodpustitelné hříchy. Zde se též objevuje ve vzpomínkových částí Isaaca, kdy je Issy vyslán s několika anomálisty na prohlídku anomálií posedlým sběratelem, kde se Leon stává nezvěstným... Plný charakter vznikl až po Sebastianově charakteru, který patří Reně Stirk (Ria the Evil). Moje sobectví, arogance a majetnická povaha se začaly zhmotňovat... :D

Oblíbené anime: Psycho-pass
Srdcovka: Durarara!!
Oblíbená manga: proč bych četl něco, co se mi nelíbí...

Dobré stránky: jsem superkrásný a geniální
Špatné stránky: Akira (Akira: cooo?!)
Nejoblíbenější yaoi pár: I don´t care... I´m shipping everything... (...Jak asi gauč ošuká stůl?)


Blog ->>

Vytvořen: 29. března 2014 ... blogování se věnuji mnohem déle, opravdu hodněkrát jsem se stěhovala... Jsem hnidopich a vždy mi cca po třech měsících začala vadit adresa blogu...
Témata: yaoi, povídky, grafika,...
Maskoti blogu: Kissy a Lunaria... chystám nové obrázky

Objednej si anime kartu

29. srpna 2014 v 3:06 | Akira |  Others

Anime Card


Objednej si chibíka

29. srpna 2014 v 2:22 | Akira |  Others

Chibi v kabátu blogu