I přes Leonovu příšernou osobnost (všechny mé špatné stránky, co bysme chtěli), spřátelujeme.
Naše vlkodlačí duše touží po nových druzích

Členství do mé nepokrevní smečky uzavřete ZDE.


NEW TNT: Neodpustitelné hříchy 15 - 1. část / 2. část

Mrkneme se, co je nového...

↑↑↑

... S tím, že nikdo neztrácí čas s komentáři jsem dávno smířená. Nežádám o ně, stačí mi hodnocení dole, které mi napoví, kolik lidí povídku či její kapitolu skutečně četlo. Ukažte mi, pro kolik lidí můžu mít důvod psát.

Ale komentáře ode mě si taky musíte nějak zasloužit,... že... :DKouř

29. srpna 2014 v 11:35 | AkiraParalela druhá: syn vražedkyně.

Upozornění: viz tagy v celém článku

Smutný odraz malého chlapce se vlní na lehce větrem rozechvěné hladině malého jezírka. Sedí u něj, zamyšleně na něj hledí a pohupuje nohou. Za sebou zaslechne křik jiných dětí. Pokřikují. Křičí na něj. Ví, že na něj zle ukazují. Neotočí se, předstírá, že neslyší. To čím je ví celý svět a on to nijak nezmění, musí se s tím smířit. Pozdě doráží domů. Otec v podnapilém stavu sedí u televize, nedopitá lahev mu vyklouzne z ruky. Zakleje a shýbá se pro novou. Přitom si chlapce všimne. Hlas z televize je ale oba donutí se k obrazovce obrátit. ,,Vidíš hochu? To je ta mrcha," řekne otec a významně se lokne v momentě, kdy oznámí, že je to už rok, kdy jeho žena spáchala hromadnou vraždu. Chlapec se na něj chvíli upřeně dívá, ale pak se bezeslova obrátí a tiše odchází. Jeho otec je velice opilý, rozrušený a synův tichý úprk ho velice rozladí. ,,Kam si myslíš, že jdeš?!" zahřmí. Má vztek na svůj život. Vztek na tu ženskou, co mu ho tak zničila. Vztane tak prudce, že koleny nadzdvyhne nízký stůl a vše, co se po něm dosud válelo, skončí na koberci. Uhodí chlapce. Najednou ucítí jakési uvolnění. Uhodí podruhé. Uspokojení. Chtěl by toho udělat víc. Může si to dovolit. Jeho milované dítě ho nikdy nezradí ani neopustí. Nenechá ho.

Stručný popis: v čase, kdy teprve chlapec začínal mít vlastní názory, se stala tragédie. Jeho matka byla nemocná a spáchala sebevraždu. A vzala s sebou desítky dalších lidí. Zdevastovaná rodina. Malý človíček a zničený a frustrovaný chlap. Když zjistí, jak velkou vahou mu vybíjejí se na synu... i jinými věcmi, než bylo bití, uvolňuje mysl a hlavně tělo, začíná chlapci peklo. Chlapec roste, utlačovaná osobnost se deformuje. Nemá kam utéct, ale najednou se rozhodně bránit. Brzy je ale ujištěn, že pro svou obranu bude muset udělat mnohem více. Je vtažen do pochybné skupiny. Kluci z ní jsou zlomyslní a Leona hodně využívají. Když je ale jednou dostane z velkého problému, za což krutě zaplatí, začíná se skupina měnit. Obzvlášť její vůdce, jehož vztah k Leonovi je hlubší, než se zdá.

Dodatek: doufám, že tohle nikdy nebude číst nikdo, koho by se to mohlo výrazněji citově dotknout...

Plánovaný počet kapitol: 3


Odkaz na celý článek: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 30. srpna 2014 v 1:41 | Reagovat

Whooo, to je opravdu hodně postav ... já bych se v tom začla strašně motat xDDD ... Ale vypadají dobře *///* ... Nevím proč, ale přijde mi, že jsou všichni v takovým "gotik-stylu" xDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama