I přes Leonovu příšernou osobnost (všechny mé špatné stránky, co bysme chtěli), spřátelujeme.
Naše vlkodlačí duše touží po nových druzích

Členství do mé nepokrevní smečky uzavřete ZDE.


NEW TNT: Neodpustitelné hříchy 15 - 1. část / 2. část

Mrkneme se, co je nového...

↑↑↑

... S tím, že nikdo neztrácí čas s komentáři jsem dávno smířená. Nežádám o ně, stačí mi hodnocení dole, které mi napoví, kolik lidí povídku či její kapitolu skutečně četlo. Ukažte mi, pro kolik lidí můžu mít důvod psát.

Ale komentáře ode mě si taky musíte nějak zasloužit,... že... :Da_f_f_s

14. srpna 2014 v 22:16 | Akira |  Others


Rovnou hlásím, že jsem mizerné Sb. Komentuju si, kde chci, na co chci... Ale pokud vidím něco, co mi za ten komentář skutečně stojí, stejně tak bude vypadat i můj text pod článkem. Jsem strašně lichotící (lež) a příjemná (lež) a velice aktivní (to jsou ale hrozný kecy, co tady ta holka píše -.-" ... Leone, co máš zase za problém?!)

Takže, koho totálně neodradil první odstavec, který měl záměrně odstranit všechny třídičky, ,,jak je" obíhačky a podobné, čtěte dále.


Nevedu třídení, to už je snad jasné a ani nikoho z Affs nemažu. Na každém z těch blogů musí být něco, co mě zajímá a taky důvod, proč se tam ještě chci vrátit... tak proč bych si ho mazala. :D Tudíž, kdo se u mě upíše, bude to navěky - pokud by si sám nepřál, ,,smlouvu" zrušit. Ocenila bych něco podobného z druhé strany. Nerada po měsíci neaktivity, kdy mám problém s fifinou nebo jsem často v práci, obíhám blogy z důvodu, abych zjistila, u koho ještě jsem.


Leon: ona se vám snaží říct, že tu nechce být sama...
Akira: kecy *hrdost nadevše*

Občas se zapisuji i sama a nikdy dřív jste o mě neslyšeli. Je to proto, že jsem u vás nejspíš prvně nebo po několikáté tichá myš, co právě vylezla ze své skrýše. Na váš blog jsem narazila náhodně / přes někoho jiného. Sama vybírám blogy, kde se píšou povídky. Ne, nepřečtu si je hned. Udělám si na to více času později a hezky to celé okomentuji a klidně i díl po dílu. Affs vedu hlavně z toho důvodu, abych měla tyhle blogy vždy u sebe.

Není nutné sem chodit často nebo se nutit ke komentářům. Blogová spojenectví jsou o tom, že tu nejsme sami... špatně, že si pak méně sami připadáme. A každý si bez těch komentářů připadá občas sám... jistě, komentáře jsou důležité a motivační, ale mně naprosto stačí, když se zapíše ten, kdo ví, že sem čas od času nakoukne... byť jen tajně.
(Leon: teda, to mi promluvilo do duše / Akira: sklapni...)


Takže, kdo se chce upsat k pevnému, ale uvnitř nejistému spojenectví, kdy nevíte, kdy se Akira uráčí objevit, vyplňte dole toto:


Bod jedna a dvě: adresa a jméno mi bohatě stačí v těch vyplňujících obdelníčkách nad tím pro vlastní text... Připadá mi jako blbost to psát znova pod to... nic proti nikomu, ale www... :D

Pár chytrých nepovinných otázek:

Bod tři: o čem váš blog je?

Bod čtyři: upřímný důvod, proč se upsat šílenci?


Povinné otázky:

Bod pět: chcete diplomek? Co na něj? (oplacen být nemusí)


---

Kdo se odvážil a je jeho spojenectví potvrzeno, gratuluji, nemáte čeho litovat. :D


Leon: ty jsi takovej lhář...

Akira: pšt! Neříkej jim to...


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nessa Nessa | Web | 26. listopadu 2015 v 1:05 | Reagovat

Well. Videla som, že u mňa na blogu sa objavil nejaká komentár v Affs sekcii a tak som sa prišla pozrieť, čo to je zač. Napodiv sa mi tu celkom páči :-D (ehm, asi to spravil článok s nápisom "Sexy Midorima" - not gonna lie) Tak som tu. A upisujem sa. Svojím menom a webom a krvou.. alebo krvou radšej nie. Vyplnila by som aj nepovinné otázky, ale vzhľadom na to, že som čisto tvor ranný a denný a je jedna hodina v noci, tak moje vnútorné hodinky už predpovedajú, že odpisovanie na tieto otázky by dopadlo katastrofálne, tak to radšej necháme tak.
Na povinnú otázku odpovedám jednoducho - ak sa ti chce, tak budem rada za diplom s Shin-chanom. Cause. You know. I'm kind of obsessed with him :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama