I přes Leonovu příšernou osobnost (všechny mé špatné stránky, co bysme chtěli), spřátelujeme.
Naše vlkodlačí duše touží po nových druzích

Členství do mé nepokrevní smečky uzavřete ZDE.


NEW TNT: Neodpustitelné hříchy 15 - 1. část / 2. část

Mrkneme se, co je nového...

↑↑↑

... S tím, že nikdo neztrácí čas s komentáři jsem dávno smířená. Nežádám o ně, stačí mi hodnocení dole, které mi napoví, kolik lidí povídku či její kapitolu skutečně četlo. Ukažte mi, pro kolik lidí můžu mít důvod psát.

Ale komentáře ode mě si taky musíte nějak zasloužit,... že... :DListopad 2015

Opožděný přijímací rituál do smečky

24. listopadu 2015 v 15:43 | Akira

Nande...

Nande...?!

Ohayo~~ minna-san~~Sexy Midorima

18. listopadu 2015 v 9:58 | Akira


Takže, hlavní lákadlo na článek napsáno, můžeme jet dál. A teď vás všechny naseru, protože jsem s nadpisy prolhaná (a pochybná) jak bulvár. :D

Kdo si ještě nezvykl...

... to má blbý. :D...Shit, ale to jsem neměla říkat hned na začátku... Achicht.

(Pardon za chyby, určitě tam jsou, zase totiž trochu nevidím...)

Ale tenhle článek už tu měl viset mnohem dřív... Nechám si úhledný, spisovný a velice elegantně slovy vybraný úvod pro sebe a začnu rovnou odprostřed. To jaký jsem měla to ráno voči, že bych jima prosvítila i falmerský jeskyně (Skyrim Madness), jistě nikoho zajímat nebude... A to, proč jsem seděla u PS3 a vzorně nepsala na blog, taky ne...


Kiseki no Sedai wallpapers

16. listopadu 2015 v 0:44 | Akira


Tak jsem zase prolejzala starý složky a objevila jsem wallpapery, co jsem tvořila sobě a dvou kamarádkám na plochu. Bylo to jedno z těch anime, na který jsem se po pár dílech vyprdla (bude článek), ale pak mě básnění obou kámošek donutilo to zkusit znovu. Nelituji. :D Trochu fear, že se budem o někoho ,,přetahovat", (ikdyž asi spíš jen další postavy, páč moje volba byla jasná od samého začátku) ale krásně jsme si je rozdělily a (čistě náhodou :D) jsou všichni ze ,,Zázračné generace". No tak další dva mí oblíbenci jsou ,,Nekorunovaní králové". Já bych byla skromná, ale nemůžu za to, že oni vždycky jsou něco extra. :D *perfect egoist next version*

Můj top: Akashi Seijuro / Rakuzan

Přemýšlím, proč jsem tam dala zrovna tyhle věty. Přeci jen ,,I´m Absolute a My orders are absolute", jsou mnohem používanější. Si asi pravím ještě jinej, ten obrázek toho míče se mi na tom google tak líbil... proto tak nějak podobně vypadají i ty další dva wally.


Lidské ovečky... Feel like koza.

15. listopadu 2015 v 8:24 | Akira

Chaos v mé hlavě... psaný brzo ráno... Normálně každý článek projedu tak desetkrát, kvůli chybám, ale teď jsem to zvládla jen jednou. Mám trochu rozmlžený zrak a nepřečtu to už, tak prosím případné čtenáře, aby mi odpustili chyby. Ale přidat tenhle článek později by pro můj duševní pořádek už neměl význam... je to chaotické, dlouhé a plné chyb a k ničemu. Ale pokud tu někdo nespal stejně jako já, velice spolehlivě ho to uspí.

Poznámka: na chaotismus v mých výkecech přímo směřuje věta v záhlaví. A brzy se tu nejspíš objeví i rubrika,... kam možná občas hodím nějaký vlastní obrázek... A zase uvažuju, proč tu melu furt jen o sobě. Pak si ale řeknu... ale hm lidi sem chodí, protože chtěj číst tvoje články, ne? I když bych byla raději, kdyby si někdo všimnul těch hejbacích růžových gifů o trochu víc dole... mno.


One does not simply...

14. listopadu 2015 v 23:02 | Akira

So... takže hledám takhle obrázky, že si udělám stampku... výsledky jsou značně neuspokojivé, to jsem čekala, ale nad tím jak vyhledávání obrázků na google funguje mi někde zůstává rozum stát. A jelikož jsem nedávno tenhle typ článku objevila na jiném blogu, lehce (Akira: ale opravdu jen lehce. Leon: ne, ty máš jedenáctý prst přímo na kopírování. Akira: kuš) jsem se inspirovala jeho nápadem. A to, že vám sem některé obrázky hodím.

Vyhledávací tagy: anime, lazy, yawn


Začneme s něčím... já ani nevim, co to je. Asi to má bejt lazy plyšák, ale spíš to vypadá jako by ho- no hem nic. Furt nemusim vypadat jako úchyl.

Leon: hele, to bylo dobrý.
Akira: ...

Gifs Challenge 02

13. listopadu 2015 v 23:53 | Akira

Trvalo mi to jaksi dlouho, až zarážejícně. Mno, stalo se pár věcí... nepříjemných, takže myslím, že mám nárok si trochu oddychnout... Štve mě to jen kvůli té postavě. Jak jsem posledně odpovídala do komentářů, další gif je na jednoho z mých oblíbenců, ze stejného anime. Co jsem dotvořila, zjistila jsem, že mám na obrazovce hromadu nepoužitelných věcí. Rozvášnila jsem se nad tím jeho ksichtíkem trochu moc, takže... byla jsem nucena trochu profiltrovat.

Btw.: strašně mě serou, jak si cpou ty pidi odkazy na kanály nebo jméno do videa. Proč to dělají? Jsou tu i lidi, co jim to nechtěj krást... Nejen, že to ruší, ať je to sebemenší, ale úplně to hatí moje pokusy něco tvořit. Gif můžu udělat sebepovedenější, ale když mi v rohu čumí text, no koho by to neštvalo. To jako na Yt není jediný použitelný video? Ze zápasu? Bez titulků? Bez dalšího textu? Bez nějakejch efektů? Možná hledám málo, protože jsem teď naštvaná ze spousty věcí... nu což.

Jenže s tímhle přístupem se nemůžu divit, že jsou všechny ty gify tak odfláklý,... když ani nemám nervy na to si najít pořádnej základ... normální použitelný video. Mno, stejně na něj udělám jednou znovu, takže je to vlastně jedno. :D

So... anime: Kuroko no Basket ... postavu samozřejmě každý uhádl. *perfect egoist*


Malá nápověda: (pro zobrazení přetáhněte prostor za závorkou, žádný spoiler vám to neudělá, ale třeba to dáte bez ní...? :D) I´m the Absolute.


Tak se přiznejte, kdo z vás to uhádl? Gify pod perexem. Jsou plný šťavnatých momentů (SPOILERŮ), takže, kdo se k jeho: ,,My orders are absolute", ještě nedostal, klikat na něj nedoporučuju. Vybírala jsem spíš ty neurčitý, což zjistí každý, kdo viděl final battle. Navíc měl gifo-program zase nějaký problém, takže jsem měla dost omezený matroš.


... Někdy si říkám,... proč existují lidi jako já... mastři of tisíc a jedna výmluva...


Some sad things...

13. listopadu 2015 v 20:30 | Akira

Chtěla jsem přihodit další osobitý článek se spoustou informací o mém úžasném já, ale asi mi v té zimě tu zmrznul mozek, tak posílám jeden předem připravený. :)


Pět anime, při kterých jsem připouštěla své osobní slané jezírko. Opět jsou spoilerové části začerněné.

Viz perex


Jsem... hloupý člověk

12. listopadu 2015 v 3:02 | Akira

Teprve včera jsem přidávala článek... takovou (nevděčnou) děkovačku (to jde? :D) na 94 zobrazení stránek...

WAAARNING!

12. listopadu 2015 v 0:21 | Akira

Historicky první manga na akiras-tales. Ne není to můj překlad. Já mangu pouze vybrala, sehnala skiny, poslala je překladateli a dělala prostředníka mezi jím a editorem a pak přeloženou mangu uploadovala na imgur.com a hodila odkaz na web. Korektoři jsou důležitý, ale pro mě to není žádná práce, jakmile nejsem překladatel... určitě nejsem jediná, kdo u konce překladu, už netuší, co je vlastně gramaticky správně a pokud korektora nemá, musí překlad zkontrolovat s odstupem. Ale to jsem napsat nechtěla... Je to překlad naší překladatelské skupiny, která se rozpadla dříve, než stihla vůbec nějak začít. Jo mrzí mě to a štve mě to, ale bohužel jsem byla jediná z nich, kdo do toho chtěl dát všechno, co má. Věřím, že nějaký ten čas měli všichni, ale nikdo ho pro to nakonec nechtěl obětovat. A proč se vlastně nestanu členem jiné překladatelské skupiny? Protože nesnášim pocit, když mě někdo řídí a kybicuje a hlídá. Žádá ode mě to a to a v tenhle a tenhle čas. A hlavně dělání podle něho. Nikdy mě nikdo nepřesvědčí, abych editovala v PS5... jsem tak možná mistr gumy, ale to je asi tak všechno. Tenhle překlad není nejlepší, ale vznikal vklidu, bez žádného stresu. Na imguru zůstal jaksi zapadlej, proto vám ho sem vkládám. Užijte si ho a odpusťte chybky, pokud najdete... Je to přece už rok a to jsem byla ještě verze Akira 0.1. Nějaký jsem při nahrávání sem objevila, projížděla jsem to do zblbnutí, asi to vypadlo při editu.


Jednotlivé stránky jsou pod sebou. Galerii zatím moc nevěřím, budu muset otestovat jinde.


94... a prý musí název obsahovat i písmeno... taková blbost

11. listopadu 2015 v 18:48 | Akira


Hoj hoj, tak jsem včera zase se zvědavostí nám vlastní otevřela návštěvnost a čučím jak puk. 94 zobrazení stránky?! Jasné, něco bylo moje kvůli odkazům, ale i tak... 3. listopadu těch zobrazení bylo pouze 6. A pokud vím, Toplist stejné IP přičítá až po půl hodině. Takže, když odečtu pár naprostých náhod, mám z toho naprosto krásné číslo - na to, že jsem se do toho naplno pustila teprve pátého. Zcela vážně uvažuju, zda má můj cynismus tak očistný vliv, či se lidé bojí Leonova odkousávání hlav, či si chcete skrze prostředníka se světem duchů, zajistit poklidný přestup na druhou stranu. *Šaman souhlasně přikyvuje a klidí se do svého týpí*...

Říkala jsem si, že bych vám měla napsat aspoň díky. Pak mě napadlo: a proč to mám dělat? O návštěvnost jsem se přece nesnažila. Nejdůležitější bylo udělat si pevnou půdu = mít pár skvělých Sbéček, se kterými občas vyměním komentář a pak si prostě budu dělat, co mě baví a nebudu řešit, jestli to čte někdo další. Rozhodně jsem čekala návštěv průměrně asi tolik, kolik jich mám. No nebudu si naivně myslet, že ke mně, kromě Sayurky, z těch starších ještě někdo chodí... proto mě tohle číslo tak těší - proto bych měla. Takže díky všem, kteří sem podnikli záměrnou návštěvu, byť jen třeba sjeli hlavní stranu, zda nepřibylo něco zajímavějšího, než tyhle moje žvásty. :D


Hledala jsem video, kde by byl přibližně znázorněn můj způsob nehlubší poklony. Ten text mi tam trochu vadí, ale byla jsem až moc líná hledat nějaký bez titles. :D