I přes Leonovu příšernou osobnost (všechny mé špatné stránky, co bysme chtěli), spřátelujeme.
Naše vlkodlačí duše touží po nových druzích

Členství do mé nepokrevní smečky uzavřete ZDE.


NEW TNT: Neodpustitelné hříchy 15 - 1. část / 2. část

Mrkneme se, co je nového...

↑↑↑

... S tím, že nikdo neztrácí čas s komentáři jsem dávno smířená. Nežádám o ně, stačí mi hodnocení dole, které mi napoví, kolik lidí povídku či její kapitolu skutečně četlo. Ukažte mi, pro kolik lidí můžu mít důvod psát.

Ale komentáře ode mě si taky musíte nějak zasloužit,... že... :DJsem... hloupý člověk

12. listopadu 2015 v 3:02 | Akira

Teprve včera jsem přidávala článek... takovou (nevděčnou) děkovačku (to jde? :D) na 94 zobrazení stránek...

Ve 2:15 dnes, jsem nakoukla znovu. Středa: 122. Na blog jsem zalétla cca jen třikrát... a to odpovědět na vaše komentáře. A říkala jsem si wtf? Tolik? Kde se to vzalo? Bez těch komentářů taková čísla překvapí... všechny návštěvy 72, jedinečné návštěvy 23... Na to, že jsem teprve nedávno odhrabala zatuchlou zeminu a odkopla hnijící víko, je tahle návštěvnost boží. O tomhle tenhle článek původně byl, ale pak jsem zvědavě zalétla do minulých statistik, kdy na blogu ještě nebylo toplist měřítko... neuměla jsem ho sem dát (jak trapné -.-"), chodily mi jen mejly, ale přicházely zároveň i ze spousty minulých blogů, proto mě nikdy nebavilo zjišťovat, v kterém je ten aktuální. No takže, zašla jsem do minulých statistik a valila jsem oči jak buldog. Nekecám, chybělo málo a voda, díky které nikdy nevyschnou, (dokud neumřete, měla jsem s tím po znovuobživení trochu problém, ale deodoranty byly řešením... zase plácám nesmysly, achicht) mi vyzkratovala klávesnici.


Návštěvnost ze 21. října, 2014


Zobrazení stránek: 2,158
Všechny návštěvy: 1,045
Jedinečné návštěvy: 253

A to všechno za jeden jediný den a všechny z toho týdne se pohybují v podobných hodnotách. S tím minimem komentářů, jsem v té době pochybovala, jestli ty povídky vůbec někdo čte nebo se sem občas někdo staví. Po shlédnutí dalších mesíců mi začalo docházet, že to nebyla žádná náhoda.

Zvědavě jsem si spočetla všechny samostatné návštěvy, kde bylo to největší číslo, (tzn. jedinečné návštěvy, kdy se počítá jedna IP jen jedinkrát za den).

Číslo, které mi vyšlo: 1382


Nejzajímavější ale na těch číslech je, že ten měsíc jsem nevydala jeden jediný článek. Můj blog asi nebyl taková shitka, jak jsem si myslela... žila jsem v hlubokém omylu. Každopádně si fakt nemyslím, že by se tu tohle číslo někdy překonalo... už jen proto, že jen půlrok stačil, aby se moje povaha celkem změnila - kromě úplného základu - smysl pro psaní debiloidních článků mi stále zůstal. Prošla jsem mnoha upgrady základní desky, několika gigovými aktualizacemi a získala mnoho nových doplňujících balíčků. A s každým mým další exitem z rozdvojenýho houpajícího se kusu masa oblých tvarů, dostávám i speciální bonusové balíčky, některé velice krátce limitované. Jsem asi jediný přístroj na světě, který po crashy systému o všechny nepřijde. Jsem prostě unikát *perfect egoist moment* - Yeah, právě z tohoto důvodu si nemyslím, že by byl akiras-tales ještě někdy tak navštěvovaný.

Chlubit se takovými čísly, navíc rok a měsíc zpátky není můj styl, přesto asi chápete, proč jsem musela a článek sepsala. Někdo si asi řekne ,,cha, tisíc mám za den", pro mě je ale toto opravdu velké číslo, a ikdyž už není aktuální, nic víc motivačnějšího už snad nemůže být... Protože teď vím, že je to možné... i u mě...


Díky za přečtení mého chlubícího se článku a teď jdu makat na další gif-výzvě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 21. prosince 2015 v 13:24 | Reagovat

Sice je to hooooodně opožděné ... ale i tak ti chci pogratulovat k takové návštěvnosti ... a já si myslím, že se tyhle čísla určitě jednou vrátí, uvidíš!!! Budeš koukat, až se z tisícu za rok stane tísíc každej den xDDDDDD Myslím si, že si to tento blog a hlavně ty opravdu zasloužíš *////*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama